Wyniki wyszukiwania

Poczet Lekarzy zawiera wyłącznie wizytówki stworzone przez lekarzy. Jesteś lekarzem i nie ma Cię w bazie: stwórz wizytówkę!

Lekarze według alfabetu

A B C Ć Č D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ź Ż

Przeczytaj też

 • Przełom w sprawie psychiatrii?
  Dopiero w poniedziałek zbiera się Rada ds. Zdrowia Psychicznego, która jest jedynym ciałem mogącym podejmować decyzje ws. rozwiązań w obszarze zdrowia psychicznego.
 • „Gotyk” grozi depresją
  Przedstawiciele młodzieżowej subkultury gotyckiej są bardziej od swoich rówieśników narażeni na depresję - informuje pismo "Lancet Psychiatry".
 • Już niemal 7 tysięcy osób protestuje
  Liczymy, że pani premier jako pierwsza poprze autopoprawkę rządu do ustawy o zdrowiu publicznym – mówi dr Andrzej Cechnicki, który walczy o kontynuowanie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego. Na Facebooku prawie 7 tysięcy osób przyłączyło się do protestu.
 • Od kilku do kilkunastu zgonów rocznie po zażyciu dopalaczy
  250-300 osób rocznie umiera w Polsce z powodu zażywania narkotyków, w tym od kilku do kilkunastu po tzw. dopalaczach; każdego miesiąca dochodzi do kilkuset zatruć tymi substancjami psychoaktywnymi - wynika z danych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 • Afantazja – życie bez dostępu do wyobraźni
  Niezdolność do przywoływania z pamięci obrazów lub innych wspomnień związanych z doznaniami zmysłowymi określa się terminem afantazji. Najnowsze badania po raz pierwszy systematycznie opisują to zjawisko.