Wyniki wyszukiwania - strona 59

Lekarz Halina Jeżyk

Anestezjolog

Anestezjologia i intensywna terapia

Lekarz Agnieszka Jonczyk

Anestezjolog

Anestezjologia i intensywna terapia

Lekarz Arkadiusz Jośko

Anestezjolog

Anestezjologia i intensywna terapia

Lekarz Tomasz Jóźwik

Anestezjolog

Anestezjologia i intensywna terapia

Poczet Lekarzy zawiera wyłącznie wizytówki stworzone przez lekarzy. Jesteś lekarzem i nie ma Cię w bazie: stwórz wizytówkę!

Lekarze według alfabetu

A B C Ć Č D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ź Ż

Przeczytaj też

 • Polaka-palacza portret własny
  Wyniki badań dotyczące aktualnej sytuacji w zakresie palenia tytoniu w Polsce, przeprowadzonych przez TNS Polska na zlecenie GIS, jednoznacznie wskazują na tendencję spadkową odsetka regularnych palaczy - z 31% w 2011 r. do 24% w 2015 r. - oraz na wzrost odsetka osób, które nigdy nie paliły.
 • Z powodu zanieczyszczenia powietrza w Polsce przedwcześnie umiera 45 tys. osób
  Zanieczyszczenia powietrza, pochodzące głównie z niskiej jakości pieców do ogrzewania domów, są zabójcze dla człowieka. Z tego powodu przedwcześnie umiera około 45 tys. osób, a około 10 proc. populacji choruje na astmę.
 • Czy dyrektywa tytoniowa wejdzie w życie w 2016 r.?
  Dyrektywa tytoniowa, która została przyjęta przez Parlament Europejski w lutym 2014 r., dąży do ograniczenia liczby palaczy. Choć jej przepisy powinny wejść w życie w 2016 r., to ciągle nie została wdrożona do polskiego prawa.
 • Sejm zajmie się nowelizacją Prawa ochrony środowiska
  Wnioskodawcy proponują, by sejmik województwa mógł wprowadzić ograniczenia lub zakazy w zakresie eksploatacji instalacji i urządzeń, w których następuje proces spalania.
 • Napady kaszlu po przebyciu krztuśca
  Od trzech tygodni choruję na krztusiec, przeszłam antybiotykoterapię. Kaszel w dalszym ciągu się utrzymuje, a wieczorem kaszel się nasila i powoduje duszenie, brak możliwości złapania oddechu, co powoduje panikę, że za moment mogę się udusić. Bardzo proszę o informację, jak należy się zachować w takich momentach, czy są na to jakieś lekarstwa?